Děkuji za tátu!

Dobry den,

chtěla bych Vám napsat o svým tátovi. O dva roky nemocným a trápícím se tátovi. Všechno to začalo před dvěma lety v roce 2013. Naše potíže, moje a táty, se v podstatě tak nějak prolínaly. Ale to už je jiný příběh. Popíšu Vám hlavně ten jeho.


V prosinci 2013 to všechno začalo, zdánlivě nevinně. Přijela jsem domů do Kutné Hory na dovolenou a vánoce. Koukám na tátu, který na mě moc koukat nemůže a ukazuje mi svoje zhnisané oko. Podívej, co se mi vyrojilo. I přes svůj syndrom bílého pláště se pod našim nátlakem dostal k očnímu. Diagnóza: hnisavý zánět rohovky, herpes. Za týden se zhojil. Pak následovalo něco jako nájezd na chřipku. Bolest hlavy, horečka, třesavka, pocity na zvracení a extrémní únava. A tohle byly v podstatě jediné příznaky, které ho trápily cele dva roky nutno říci, ze ho ale zcela paralyzovaly. Po několika dnech čtyřicítek přišly halucinace. Zoufalství. Kdy už to podle svých slov nemohl vydržet. Odvezli jsme ho do nemocnice.


Bohužel chyba byla, ze do té nejbližší a to kutnohorské. Jelikož bylo období dovolených, nikdo se mu nevěnoval a týden probíhal jen paralen, digitální teploměr a později najeli i na antibiotika. Po týdenním vyhodnoceni krve přišla diagnóza: celková sepse organismu. Toxický šok. A buďte šťastný, poněvadž jste přežil svou smrt. Nasazeny kapačky, další antibiotika a po třech dnech propuštěn domů se slovy: už máte jen 36.5, zajdete si ve všední den k obvodnímu. Bohužel jim nefungoval digitální teploměr. Po příchodu domů ještě v ten samy den o hodinu později na rtuťovém teploměru 39. Pokusím se to zkrátit. Následovala série vyšetření, několik podezření například na leukemii, rakovinu, na nic se nepřišlo. Horečky nepřestávaly ani po půl roce a tak stále antibiotika, k příznakům se přidalo extremní hubnutí a zase nemocnice. Na nic se nikde nepřišlo a táta v mukách už ani nevstával z postele. Série dalších antibiotik a začala svítat naděje, ze je mu trochu lip. Avšak naše radost dlouho nevydržela. Následovalo opět to stejné kolečko: nemocnice, antibiotika a nová diagnóza: chlamydie. všechno vám to způsobily chlamydie.


Mezi tím jsem už pro sebe objevila vaši poradnu. Několikrát jsem se ho snažila zlanařit na prohlídku v Pardubicích. To se nakonec podařilo až letos v létě.  Na plazmě toho bylo dost, přičemž vynikal pro nás asi nejvíce zlatý stafylok, u kterého jsme si na internetu dohledali pro nás zajímavou informaci, ze pokud pronikne do krve, může způsobovat těžké sepse. Nevíme samozřejmě, co bylo příčinou a už vůbec to neví doktoři. Po měsíci a půl zhruba od první návštěvy poradny a užívání produktů se začal lepšit. Po roce a půl útrap nesmírná úleva a štěstí. Neskutečný. Začal se pohybovat po dvou, chodit se psem na procházky a začal nabírat na síle. Momentálně je bez horeček už cca měsíc. Cítí se dobře a pokračuje v medicíně.


Chtěla bych Vám tímto za to poděkovat. Ale to díky mi po tom zázraku přijde tak chudé, ze musím napsat, že jste mi - bez nadsázky a patosu - zachránila tátu!! A za toto Vám děkuji. Děkuji za vaši precizní a poctivou práci, která zachraňuje životy.


Děkuji za tátu.


Lucie

Děkuji za tátu.
Previous

Děkuji za tátu!

Leave review
Chtěla bych Vám napsat o svým tátovi. O dva roky n...
Přečíst
Poděkování paní Emílie
Next

Poděkování paní Emílie

Leave review
Touto cestou sa Vám chcem nesmierne poďakovať za p...
Přečíst

BEMER představuje účinnou možnost terapie při mnoha onemocněních a poruchách duševního rozpoložení.