Moc děkuji

Přeji pěkný den a ještě jednou moc děkuji za zájem mně léčit a hlavně, že se mi v krátké době po návštěvě u vás velice ulevilo od nepříjemných červených bolestivých fleků na ¼ těla.


Moje trápení začalo nenápadně zhruba před pěti lety, kdy se mi udělal malý flíček okolo oka a pusy a natekla mi celá tvář. To jsem se zlekla a navštívila lékaře, který mi píchl kortikoidy a po nich se mi vše to 14 dnů ztratilo.  Další rok se přidalo více flíčků, ale nenatekla tvář,ale léčení trvalo ji více měsíců.  A takto to šlo stupňujíce až do roku 2018, kdy v únoru se začaly dělat větší fleky a více natékala tvář a nic neustupovalo. Bohužel, v době dovolených jsem měla větší a větší problém a sluníčko tomu nepřidalo, ba naopak, vše se tím zhoršilo. A v tu chvíli jsem navštívila lékaře, který mi nasadil kortikoidy, které mi vše do 14 dnů zhoršily, poté asi po měsíci mi nasadili antihistaminika a ty celé dílo dokončily. Mezi tím jsem držela různé diety, protože mi lékaři tvrdili, že je to alergie, že nesmím jíst různé věci atd….To už byl prosinec roku 2018 a vše bylo tak vyhrocené, že se mi dělaly fleky (včetně natékání obličeje) již po celé hlavě, včetně uší, vlasů a krku, postoupilo to na celé ruce, záda a dekolt. Bolestivé fleky se objevily vždy ve vlnách 8-10 dní a trvalo zhruba 4 dny, než se mi alespoň trošku ulevilo.  V roce 2019, kdy mi lékaři po zdlouhavém vyšetření sdělili, že jsem naprosto v pořádku, že nezjistili vůbec žádný problém v mém těle, že je to zřejmě neidentifikovatelná dermatitida (v tu chvíli jsem věděla, že v mém těle se něco děje hrozně špatného, protože mi vycházely z těla červy, ale doktoři o tom vůbec nechtěli slyšet),  tak jsem si řekla dost a vyhledala jsem pomoc u známe, která mi doporučila pani Blanku Třískovou. Ihned jsem se s ní spojila a do týdne jsem tuto milou paní navštívila.


Pani Blanka mi opravdu moc pomohla, nejen že mně zbavila červů, kterých jsem v těle měla dosti, ale ihned poznala jak vyléčit mé hrozné fleky, které se mi tvořily po těle a nemohla jsem chodit ven, protože tyto fleky hrozně reagovaly na slunce. Po týdnu jsem si ještě od pani Blanky půjčila přístroj Bemer, který mi mé léčení urychlil natolik, že jsem mohla do 3 týdnů odjet na dovolenou, na které jsem sice ještě nějaké flíčky měla, ale již ne silně krvavé, ale jen růžové, které nereagovaly na slunce. Za jeden a půl měsíce mi zůstaly jen 3 flíčky po těle a za 3 měsíce jen jeden malinký, který já ani nevnímám a ztrácí se. Po třech měsících jsem si na doporučení pani Blanky udělala jaterní očistu a věřím, že i ten malý flíček do pár dní ustoupí. Ještě jednou veliké díky.


S pozdravem M.

BEMER představuje účinnou možnost terapie při mnoha onemocněních a poruchách duševního rozpoložení.